Zabiegi kosmetyczne

Zabiegi na Ciało

To, że znalazłeś się tutaj oznacza tylko jedno – jesteś mężczyzną, który o siebie dba. Czy wiesz, że z naszą pomocą Twoje ciało może wyglądać jeszcze lepiej? Wspólnie możemy więcej!
Zabiegi na Ciało

Rodzaje Zabiegów Dla Mężczyzn

Elektrostymulacja

Zabieg wyszczuplający, wykorzystujący prąd elektryczny w celu pobudzenia mięśni do pracy.

Endermologia

Zabieg ten wykorzystuje masaż podciśnieniowy do intensywnej stymulacji tkanek.

Kriolipoliza

Nadmierna tkanka tłuszczowa w problematycznym miejscu? Wymrozimy ją!
Nie wiesz jak zabieg wybrać ?

Skontaktuj Się.

Cosmo Ciało

Na wyciągnięcie ręki.

Marzysz o idealnej sylwetce? Z nami to żaden problem. Dzięki najnowszej technologii oraz ogromnej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, udoskonalanie ciała, od teraz stanie się dla Ciebie chwilą relaksu.

Modelowanie sylwetki nie musi już oznaczać niekończących się godzin spędzonych na wyczerpujących ćwiczeniach. Sport, zdrowy tryb życia oraz odpowiednio zbilansowana dieta zawsze będą niezwykle istotnym elementem budowania perfekcyjnej sylwetki, natomiast my możemy pomóc Ci w tym procesie oraz znacznie go przyspieszyć.

Masaż podciśnieniowy, elektrostymulacje pobudzające mięśnie do pracy, a może wychładzanie tkanki tłuszczowej podczas zabiegu kriolipolizy? Na konsultacji dobierzemy idealny zabieg dla Ciebie. Pożegnamy się z nawet najbardziej opornym tłuszczem, którego pomimo diet i ćwiczeń nie byłeś w stanie się pozbyć. Brzmi zachęcająco?

Dla mężczyzn

Może Pakiety ?

Cosmo Mężczyźni wymagają specjalnego traktowania. Właśnie dlatego pozwól sobie na chwilę relaksu i podaruj sobie jeden z naszych pakietów zabiegowych. Zadbamy nie tylko o Twoją sylwetkę, ale i o znakomity nastrój. Decydując się na pakiet zabiegowy zapewniasz sobie nie tylko optymalne rezultaty, ale dbasz również o własną kieszeń – w pakiecie taniej! Specjalnie dobrane zabiegi pozwolą nam na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie. Nasi eksperci czekają na Ciebie.